icon

021-88536880 (512)
با ما تماس بگیرید

سوالات متداول

در صفحه اصلی وبسایت در قسمت بالا سمت راست، بر روی گزینۀ ثبت‌نام کلیک کنید تا وارد قسمت ثبت‌نام شوید و مراحل را تکمیل نمایید. دقت نمایید که ثبت نام شما زمانی تکمیل شده است که کلیۀ موارد پروفایل و عکس توسط کاربر ارسال شده باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوۀ ثبت‌نام می‌توانید از منوی راهنمای سایت به بخش راهنمای ثبت‌نام مراجعه فرمایید.

پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، از منوی سمت راست به قسمت کارتابل آزمون مراجعه کنید و با مشاهدۀ تاریخ آزمون‌های بعدی، اقدام به ثبت‌نام در آزمون نمایید.

کلیۀ موضوعات مربوط به علوم مالی اعم از مالی شرکتی، صورت‌های مالی، ریاضیات مالی، مهندسی مالی، بازارها، ابزارها و نهادهای مالی و غیره

براساس نمرۀ کسب شده در آزمون، سطح سواد مالی شرکت‌کننده مشخص شده و براساس آن، گواهینامۀ معتبر در سه سطح مقدماتی، متوسط یا پیشرفته، به صورت الکترونیک صادر می‏‌شود.

زمان و شرایط دوره‏‌های آموزشی حضوری یا مجازی، در صفحۀ اول وبسایت آکادمی و همچنین از طریق صفحات و کانال‌های ارتباطی آکادمی مالی امید در شبکه‌های اجتماعی، به اطلاع خواهد رسید

آکادمی مالی امید دارای مجوز رسمی تحت عنوان «موافقتنامه اصولی برگزاری دوره‏‌های آموزشی در بازار سرمایه» از سازمان بورس و اوراق بهادار است.

ممکن است ایمیل مربوطه به پوشۀ اسپم (Spam) رفته باشد. در غیر این صورت، با آکادمی تماس حاصل فرمایید تا موضوع پیگیری شود.

تلفن ارائه شده، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 16، پاسخگو است.

بلافاصله بعد از برگزاری آزمون، کاربر می‏‌تواند با مراجعه به پروفایل، نمرۀ کسب شده را مشاهده  و گواهینامۀ صادر شده را مشاهده و دریافت نماید.

1- سوالات کنکور ارشد مدیریت 2- آزمون‏‌های گواهینامه‌‏های حرفه‏‌ای سازمان بورس و اوراق بهادار 3- سوالات ترجمه شده از مقالات و کتب معتبر بین‌المللی در حوزۀ سنجش سواد مالی 4- نمونه سوالات طراحی شده توسط تیم مدیریت آکادمی مالی امید

احتمال دارد دلیل آن تکمیل نبودن پروفایل کاربر باشد. اگر از تکمیل تمامی قسمت‏‌های پروفایل و ارسال عکس پرسنلی مناسب اطمینان دارید، با پشتیبانی تماس بگیرید تا مسئله پیگیری شود.

آکادمی مالی امید در راستای مسئولیت‌پذیری اجتماعی شرکت تأمین سرمایۀ امید در نظر دارد تا با تکیه بر پتانسیل علمی و عملی نیروی کارآزموده به توسعۀ دانش مالی در سطح کشور بپردازد.
savad mali

سنجش آنلاین سواد مالی

موسسۀ حسابداران رسمی آمریکا سواد مالی را توانایی ارزیابی و مدیریت مؤثر امور مالی شخصی به منظور تصمیم‌گیری‌های عاقلانه در جهت رسیدن به اهداف زندگی و دستیابی به وضعیت مالی خوب تعریف کرده است. آکادمی مالی امید با طراحی آزمون‌های تعیین سطح، امکان سنجش دانسته‌های مالی کاربران را در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته فراهم آورده است. متقاضیان با شرکت در این آزمون، طبق نمرۀ اخذ شده، گواهینامه دریافت می‌کنند.

آزمون آنلاین